Yelda Çalımlı Photography & Production

Yasemen & Polat Düğün Hikayesi

The Grand Tarabya Hotel

Düğün hikayelerine eşlik etmekten mutluluk duyduğum güzeller güzeli Yasemen ve eşi Polat’ın The Grand Tarabya Oteli’nde başlayan düğün hikayeleri Qubbe’de harika bir düğünle son buldu.

Her dakikasını özenle fotoğrafladığımız ve video kaydını aldığımız hazırlık aşaması harika kareler ile sonuçlandı; gelinliğini asarken, damadın papyonunu düzeltirken, çiçeğini teslim alırken, hazırlığın her aşamasında verdiği pozlar, samimi gülümsemeler ve aşklarını yansıtmaktan korkmadıkları her doğal anları için siz çiftimize çok teşekkür ederiz.

Düğün günü hikayelerini emanet aldığımız her çiftimize karşı duyduğumuz sorumluluk hissi o kadar yüksek ki, size özel anların her birini özenle kaydediyoruz. Sizlerle heyecanlanan, sizin mutluluğunuzla mutlu olan, duygulandığınızda göz yaşlarını tutamayan, sizinle ama gizli gizli o duyguyu hisseden bir ekibiz desek abartmış olmayız. Yasemen Hanım’ın evinden ayrılırken yaşadığı hüznü dün gibi hatırlıyorum. Neyseki düğün günü hüznün yerini heyecan, mutluluk, coşku ve eğlence hızlıca alabiliyor. O anlarda da sizlerleyiz.

You Might Also Like...